Kancelaria Parafii

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - Niedziela powołań - 18.XI.2018 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Kalendarz liturgiczny:

PN. Wsp. bł. Salomei, zakonnicy,

WT. Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,

ŚR. Wsp. Ofiarowania NMP.

CZ. Wsp. św. Cecylii, dziewicy,

PT. NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 16.30.

SO. Wsp. św. Andrzeja Dung - Lac i 116 Towarzyszy.

NDZ. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu Ołtarza, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie tegoż aktu poświęcenia można zyskać odpust zupełny, po zwykłymi warunkami. Podczas Sumy doroczna uroczystość Służby Liturgicznej Ołtarza. Zapraszam Rodziców SLO do uczestnictwa i wspólnej modlitwy. Spowiedź św. lektorów i ministrantów, w piątek od 15.45 - 16.20.

3. Bóg zapłać p. Tadeuszowi Szewczykowi za zabezpieczanie hydrantu na cmentarzu na zimę; roli Szpurnógówka za sprzątanie świątyni w tym tygodniu proszę Brodakówkę, w następnym tygodniu proszę Pykówka.

4. W zakrystii zapisy na prenumeratę czasopism religijnych na rok 2019. / do najbliższej niedzieli - jeśli stali prenumeratorzy nie zgłoszą się nastąpi automatyczne przedłużenie /.