Kancelaria Parafii

II NIEDZIELA ZWYKŁA  14.I.2018 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Kalendarz liturgiczny:

ŚR. wsp. św. Antoniego, opata,

PT. wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp

NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 16.30.

3. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na ogrzewanie z roli Mirackówki, Pawlakówki, Dworu, Pałacu Seniora, Zarębek i Brodakówki; roli Kołodziejówka za sprzątanie świątyni, w tym tygodniu proszę Szpurnógówkę, w następnym Brodakówka.

4. "Kolęda"

Pn. 15.I - Zagrody Górne, Karbówka, Kamieńce,

Wt. 16.I - Smolcówka,

Śr. 17.I - Szpurnógówka, Brodakówka i Pykówka,

Cz. 18.I - Zagrody /od strony szkoły / od p. Folwarskiego /,

Pt. 19.I - Grycówka.

Pn. 22.I - Bugajówka,

Wt. 23.I - Łysa Góra,

Śr. 24.I - Winiarskówka, Dwór i Dom Seniora.

Woda święcona jest w przedsionku kościoła.

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie "kolęda" rozpoczyna się o godz. 8.15. Tradycyjnie proszę o podwiezienie. Młodzież  przygotowuje na stole indeksy / do bierzmowania, również !/, zeszyty do nauki religii do podpisu; dzieci tak samo. Starajcie się tak ułożyć plan w danym dniu kolędy, aby być na kapłańskim błogosławieństwie i wspólnej rodzinnej modlitwie kolędowej.

5. Żywy Różaniec Rodzin oraz Chór paraf. zapraszają na spotkanie opłatkowe w najbliższą ndz tj. 21 stycznia, po wieczornej Mszy św. na plebani. Na wspólne kolędowanie Panu Jezusowi serdecznie zapraszają chętnych - Zelatorki Żywego Różańca Rodzin.