Kancelaria Parafii

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA -19.XI.2017 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Kalendarz liturgiczny:

PN. Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,

WT. Wsp. Ofiarowania NMP.

ŚR. Wsp. bł. Salomei, zakonnicy,

CZ. Wsp. św. Cecylii, dziewicy,

PT. Wsp. św. Andrzeja Dung - Lac i 116 Towarzyszy.

NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 16.30.

NDZ. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu Ołtarza, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie tegoż aktu poświęcenia można zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. Podczas Sumy doroczna uroczystość Służby Liturgicznej Ołtarza. Zapraszam Rodziców SLO do uczestnictwa i wspólnej modlitwy. Spowiedź św. lektorów i ministrantów, w piątek 15.45 - 16.30.

3. Bóg zapłać p. Pawłowi Jędrocha za prace konserwatorskie; roli Łysa Góra za sprzątanie świątyni, w tym tygod. proszę Smolcówkę, w następnym Dydówka.

4. W zakrystii zapisy na prenumeratę czasopism religijnych na rok 2018. / do najbliższej niedzieli - jeśli stali prenumeratorzy się nie zgłoszą nastąpi automatyczne przedłużenie /.

5. Na Światowy Dzień Ubogich w ub. niedzielę złożono 1545 zł i 50 gr. Bóg zapłać Wolontariuszkom: Gabrysi i Basi Mach, Sylwii Szewczyk i Bernadce Żegleń za przeprowadzenie kwesty.