Kancelaria Parafii

XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.VI.2018 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Nabożeństwa ku czci NSPJ odprawiamy codziennie, po porannej Mszy św.

3. Kalendarz liturgiczny:

ŚR. wsp. bł. Władysława Bukowińskiego, kapłana,

CZ. wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

U Karbowego Msza św. o godz. 18.00 - ku czci św. Jana Chrzciciela.

PT. NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 18.00.

4. Bóg zapłać Pawłowi Jędrocha i Łukaszowi Mierzwa za prace pielęgnacyjno-konserwacyjne; roli Kołodziejówka za sprzątanie świątyni w tym tygodniu proszę Szpurnógówkę, w następnym tygodniu proszę Brodakówka.

5. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO:

- w czwartek, o godz. 14.30 zakończenie dla przedszkolaków,

spowiedź św. dla dzieci i młodzieży od 16.00 - 17.00. Proszę Rodziców, aby dzieci Wasze zakończyły rok szkolny i katechetyczny w łasce uświęcającej i rozpoczęły wakacje z Panem Bogiem.

- w piątek, o godz. 8.00 dziękczynna na zakończenie roku.

6. Rodzina Mateusza z Raby Wyżnej serdecznie dziękuję ofiarodawcom za hojność i dobre serce w ostatnią niedzielę, złożyliście 2461 zł. na leczenie i rehabilitację ich krewniaka.

7. Papieskie Dzieło Misyjne, naszym dzieciom Pierwszokomunijnym, z serca dziękuję za złożoną ofiarę na potrzeby dzieci w krajach misyjnych w wysokości 851 zł. i 10 gr. które wpłynęło na nasze konto. Niech Pan Jezus, którego nosicie w sercu, będzie dla Was największym szczęściem. Niech błogosławi Wasze Rodziny, a przez modlitwę obdarz świat upragnionym pokojem!

Z modlitewnym pozdrowieniem: s. Katarzyna Murawska PDMD

Warszawa, dn. 5 czerwca 2018 r.